Bursa Kombi Satış Merkezine Hoşgeldiniz.

DEMİRDÖKÜM Atron H28 Kombi

Bursa Kombi Satış - Atron H28 Kombi Bursa

Markası : DEMİRDÖKÜM
Kategorisi : HERMETİK KOMBİLER
Ürün Kodu : atron28
Fiyatı (KDV Dahil) : 2,900.00
Taksitli Fiyatı (KDV Dahil) : 2,900.00

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

MONTAJ ve TESLİMAT BEDELİ : 250 TL

 

Soft Touch Düğme:Soft Touch teknolojisi kullanılan düğmeler, hem ergonomik hem de şık bir görünüm sağlamaktadır.
LCD Bilgi Ekranı:LCD bilgi ekranı sayesinde tesisat ve kullanım suyu sıcaklık değerleri, tesisattaki su basınç değeri ve hata anında uyarı veren hata kodları izlenebilmektedir.
Çift Eşanjör Sistemi:Çift eşanjör sistemi ile maksimum sıcak su konforu sağlanmaktadır . Atron Kombiler bu özellik sayesinden anında ve istenilen sıcaklıkta hassas olarak suyu ısıtmaktadır.
Tam İzolasyon:Atron Kombinin yanma odası, brülör, eşanjör, genleşme tankı, fan gibi konponentleri tam olarak izole edilmiş olup, son derece sessiz çalışmaktadır.
7 Geçişli Yeni Nesil Eşanjör:Isı yüzeyi arttırılmış 7 geçişli eşanjör sistemi ile yüksek verim sağlar.
OPF Üretim Teknolojisi:Üretilen her kombiyi üretim hattı boyunca tek bir operator takip eder. Ürünlere yapılan yakın takip, kalitenin maksimum seviyeye yükselmesini sağlamaktadır.
3 Yıldız Verim Sınıfı:Maksimum ve minimum çalışmada yüksek verimlilik zorunluluğu getiren 92/42/EEC standartlarına göre 3 yıldız verim sınıfındadır.
Digital ve Analog Manometre:Atron kombilerde tesisattaki su basıncı LCD ekrandan takip edilebilmektedir. Ayrıca kombinin altında bulunan analog manometre ile de basınç değerleri okunabilir.
Fan Modülasyonu (Atron):Fan hızı kombinin sıcaklık ihtiyacına göre otomatik olarak ayarlanmaktadır. Bu sayede Atron kombilerde yüksek verim sağlanırken ses seviyeleri de oldukça düşük olmaktadır.
Akıllı Isıtma Sistemi:Akıllı ısıtma sistemi sayesinde ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş NTC sensörler ile alev modülasyonu sağlanır. Bu sayede yüksek verim ve yakıt tasarrufu sunar.

Teknik Özellikler:
Konvansiyonel
Kapasite: 24 maks. 24KW
Verim: %93,
20.210 kcal/h
20-240 V /50 Hz
Genleşme Tank
Kap:7 Litre
70x41x29,5cm
Ağırlık: 30,5 Kg